Eurest w PolsceRestauracje i cateringUsługi wspomagająceJakośćProgram zdrowego odżywianiaKarieraKsięga sugestiiKontaktJakość dodana – usługi wspomagające

W celu zaspokojenia coraz bardziej wymagających oczekiwań obecnych oraz przyszłych Klientów stworzyliśmy dział Eurest Services, któremu nasi Klienci mogą powierzyć kolejne obszary swego biznesu.
W oparciu o wiedzę ekspertów zarówno Polskich jak i zagranicznych oraz znając Państwa potrzeby budujemy nowoczesne rozwiązania także z zakresu usług wspomagających.
Klient otrzymuje wsparcie w realizacji działań nie będących podstawą jego biznesu jednego Partnera odpowiedzialnego za wiele obszarów.

Wiele usług – jedna faktura!

Maszyny sprzedające

Maszyny sprzedające są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dostarczania pełnych usług cateringowych – brak zaplecza gastronomicznego, duże odległości pomiędzy budynkami, systemy wielozmianowej produkcji itp. Dzięki elastyczności tego rozwiązania możemy dostarczyć Państwa pracownikom, szeroki wybór napoi oraz przekąsek (zarówno zimnych jak i gorących) oraz słodyczy. Wszystko dostępne przez 24godziny 7 dni w tygodniu.

Najlepsze rozwiązania szyte na miarę

Na podstawie wnikliwej analizy Państwa potrzeb oraz oczekiwań, nasi specjaliści przygotują optymalne rozwiązanie dla Państwa.

Współpracując w Eurest maja Państwo gwarancję:

 • Jak najwyższego standardu usług
 • Inowacyjności oraz elastyczności świadczonych przez nas usług
 • Nastawienia na efektywność rozwiązań

  Standardy oraz procesy wewnętrzne wprowadzamy po przez ogólnoświatową platformę, Compass Service Framework, która jest zbiorem informacji, schematów oraz gotowych rozwiązań przygotowanych dla naszych placówek. Przykłady oraz rozwiązania tam zawarte mogą mieć zastosowanie w każdym kontrakcie, od najmniejszego, pojedynczej placówki aż do kontraktów obsługujących wiele placówek.


  Compass Service Framework (CSF) jest globalnym serwisem informacyjnym opartym o stronę WWW, mającym na celu podnoszenie jakości dostarczanych przez nas usług. Pozwala nam na dzielenie się informacjami oraz doświadczeniami nt. dostarczanych usług w jak najbardziej efektywny sposób, na całym świecie, codziennie, a co najważniejsze w bezpieczny sposób. Nasz globalny zespól ekspertów stworzył CSF na podstawie najnowszych rozwiązań opartych o systemy procedur, sprawdzonych wcześniej w najbardziej wymagających środowiskach biznesowych. Platforma CSF jest dynamicznym narzędziem, nieustająco aktualizowanym i uzupełnianym o kolejne doświadczenia, które nabywają nasi pracownicy w codziennej pracy na cały świecie. Taka wymiana informacji pozwala nam na uruchamianie nowych usług we wszystkich zakątkach świata, doskonalenie istniejących już serwisów, a wszystko w celu dostarczania dla Państwa usług na jak najwyższym poziomie.

  Kontakt

  e-mail: supportservices@eurest.pl

  Szczegóły: kliknij poniżej…

  Eurest Services

 • kreacja, druk, foto